Djibouti

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Djibouti

Īpašums pārdošanai Džibutijā

 Džibutijs atrodas Āfrikas ragā un ir valsts, kas robežojas ar Eritreju uz ziemeļiem, Etiopija uz rietumiem un dienvidiem un Somālija uz dienvidaustrumiem. Džibutijā ir viens no sāļākajiem ūdens baseiniem pasaulē: Assala ezers, kas atrodas Danakila tuksnesī. Tās galvaspilsēta ir Džibutija, kas atrodas Džibutijas piekrastes reģionā, Tadjouras līcī. Lielākā daļa visas valsts iedzīvotāju dzīvo šeit, jo tā ir lielāka pilsēta, un tā atrodas pie svarīga jūras tirdzniecības ceļa, starp Sarkano jūru un Adenas līci, un tā ir galvenā importa un eksporta osta.

 

Kapitāls ir lieliska vieta, kur meklēt īpašumus pārdošanai Džibutijā, jo paredzams, ka 2019. gadā tas pieaugs par aptuveni 7%, galvenokārt pateicoties pieaugošajiem ieguldījumiem infrastruktūrā, tostarp ostās un elektriskajā dzelzceļā, kas savieno Džibutiju ar Etiopiju.

 

Valdība plāno attīstīt nekustamā īpašuma tirgu valstī, tā, ka tā ir nodibinājusi valsts sekretāru būvei Mājokļu un pilsētu attīstības ministrijā, tāpēc mēs iesakām iegādāties īpašumu pārdošanai Džibutijā.

Labvēlīgo brīdi nekustamā īpašuma tirgū atbalsta arī stabils politiskais klimats un spēcīga izaugsmes drošība, tāpēc Djibouti pārdošanai nekustamajā īpašumā periods ir ļoti labvēlīgs un nekustamā īpašuma investoriem ir ievērojamas iespējas.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB